Sukcesy naszych uczennic w XIV Międzynarodowym Konkursie Plastycznym Dzieci i Młodzieży Tęczowy Kalendarz

16 grudnia w Młodzieżowym Domu Kultury  nr 2 w Tychach odbyło się wręczenie nagród w XIV Międzynarodowym Konkursie Plastycznym Dzieci i Młodzieży Tęczowy Kalendarz, w którym wzięły udział uczennice naszej szkoły. Nagrodę w konkursie zdobyła Wiktora Wójcik z kl. Vb, a wyróżnienia zdobyły: Zuzanna Wasilewska z kl. IVa, Natalia Zając z kl. IIa i Laura Waszkiewicz z kl. IIb. W konkursie brały udział prace dzieci z całego świata, tym bardziej cieszymy się z wyników naszych uczennic. Życzymy dalszych sukcesów!

Wiktoria Wójcik z Vb
Natalia Zając z IIa
Laura Waszkiewicz z IIb
Wolontariuszki na medal!Kilkanaście wolontariuszek z klas V,VI i VIII naszej szkoły wzięło udział w jubileuszowym Piątym Charytatywnym Meczu Hokejowym.
O patriotyzmie dzisiaj...Konkurs "Czym jest dziś patriotyzm" rozstrzygnięty!
Wielka Liga CzytelnikówIV Ogólnopolski Konkurs „Wielka Liga Czytelników" objęty jest patronatem m.in. Ministra Edukacji Narodowej.