1. Strona Główna
  2. O naszej szkole
  3. Biuletyn Informacji Publicznej
  4. Dokumenty szkolne
  5. Wydarzenia
  6. Dziennik elektroniczny LIBRUS Synergia
  7. Po lekcjach
  8. Kontakt
  9. Rada Rodziców
  10. Mapa Serwisu
  11. RODO

Sukcesy naszych uczniów

opis niedostepny
opis niedostepny

 

 

 

 

 

 

 

Nasi uczniowie zajęli znaczące miejsca w Gminnym Konkursie Literackim i Plastycznym „Wywalcz Polsce wolność lub zgiń” zoorganizowanym przez Gminne Gimnazjum im. mjr. Piotra Szewczyka w Rajsku w celu uczczenia Roku Cichociemnych.

Michał Wanat z klasy VIb wywalczył nagrodę główną w kategorii prac plastycznych, wykonując kompozycję przestrzenną przedstawiającą skok spadochroniarzy.

Filip Mendyk z klasy VI a- autor opisu przeżyć jednego ze skoczków- zajął II miejsce w kategorii prac literackich.

Uczennica klasy Vb – Julia Kleszcz napisała wiersz pt. „Cichociemni”, któremu jury przyznało III miejsce.

Zwycięzcy uczestniczyli w uroczystości w Rajsku, podczas której mogli obejrzeć spektakl "Gry wojenne w Muzeum mjr. Piotra Szewczyka", upamiętniający bohaterstwo 316 Cichociemnych Spadochroniarzy AK i Żołnierzy walczących o wolność Ojczyzny, i odebrać swoje nagrody. Wyróżnionym uczniom gratulujemy sukcesów!


opis niedostepny
opis niedostepny
opis niedostepny
opis niedostepny
opis niedostepny
opis niedostepny
RODOOd dnia 25 maja 2018 r. zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tzw. RODO).
Wolontariuszki na medal!Kilkanaście wolontariuszek z klas V,VI i VIII naszej szkoły wzięło udział w jubileuszowym Piątym Charytatywnym Meczu Hokejowym.
Dzień Pluszowego Misia
Interhead.pl