Sukcesy naszych uczniów

Uczniowie klasy VIb odnieśli kolejny sukces w II edycji Gminnego Konkursu Plastycznego i Literackiego o św. Maksymilianie Kolbe. 10 stycznia w Szkole Podstawowej w Harmężach odebrali nagrody i wyróżnienia. W konkursie literackim I miejsce zajęła Marta Mikołajek, III – Patrycja Jurecka, wyróżniona została Wiktoria Chowaniec. Zwycięzcą konkursu plastycznego został Michał Wanat, a wyróżnienie zdobyła Patrycja Jurecka.

Wielka Liga CzytelnikówIV Ogólnopolski Konkurs „Wielka Liga Czytelników" objęty jest patronatem m.in. Ministra Edukacji Narodowej.
RODOOd dnia 25 maja 2018 r. zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tzw. RODO).
RAZEM NA ŚWIĘTA!