Sukcesy naszych uczniów

Uczniowie klasy VIb odnieśli kolejny sukces w II edycji Gminnego Konkursu Plastycznego i Literackiego o św. Maksymilianie Kolbe. 10 stycznia w Szkole Podstawowej w Harmężach odebrali nagrody i wyróżnienia. W konkursie literackim I miejsce zajęła Marta Mikołajek, III – Patrycja Jurecka, wyróżniona została Wiktoria Chowaniec. Zwycięzcą konkursu plastycznego został Michał Wanat, a wyróżnienie zdobyła Patrycja Jurecka.

Wizyta w Bielsku-BiałejZajęcia ekologiczne w Zakładzie Gospodarki Odpadami S.A. w Bielsku-Białej
Laureatka konkursu "Epizody z najnowszej historii Polski w komiksie" w WarszawieUczennica klasy ósmej odebrała nagrodę w Warszawie.
Wyniki konkursu "Nutka 2019"Ola Chrapczyńska i Gabrysia Bialucha godnie reprezentowały naszą szkołę