Sukcesy naszych uczniów

II półrocze przyniosło rozstrzygnięcie licznych konkursów, w których wzięli udział nasi uczniowie. Wielu z nich spisało się wspaniale.

Miłym akcentem towarzyszącym szkolnemu powitaniu wiosny było wręczenie nagród uczniom, którzy się szczególnie wyróżnili.

W Ogólnopolskim konkursie Matematycznym „Matematyka. plus” tytuł laureata I stopnia z wyróżnieniem otrzymał Szymon Sporysz. Laureatem I stopnia został również Łukasz Heród. Laureatami II stopnia zostali Julia Kleszcz, Igor Noworyta i Bartosz Kula. Laureatami III stopnia zostali Wiktor Wisiorek, Igor Żebrak. Kamila Walus i Róża Bakalarska. Laureatami IV stopnia zostali Jakub Cech i Daniel Pawełczyk. Laureatami V stopnia zostali Maciej Noworyta i Gabrysia Bęben.

W Ogólnopolskim Konkursie Geograficznym „ Geo-Planeta” wyróżnienie i najwyższy wynik w szkole zdobył Filip Mendyk. Wyróżnione zostały również Karolina Sołtysik, Magdalena Zych oraz Kamila Walus.

W XXII Ogólnopolskim Konkursie „Życie  bajką jest” w kategorii prozy wyróżnienie zdobył uczeń klasy Vb – Paweł Jurecki.

Z okazji Dnia Babci i Dziadka samorząd i kółko plastyczne zorganizowały szkolny konkurs i galerię prac. Najciekawsze portrety swoich babć i dziadków namalowały Weronika Żurek, Emilka Dźwigoń, Julia Kleszcz i Oliwia Żebrak.

Wszystkim uczniom gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

RODOOd dnia 25 maja 2018 r. zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tzw. RODO).
O patriotyzmie dzisiaj...Konkurs "Czym jest dziś patriotyzm" rozstrzygnięty!
Wycieczka do Kopalni Soli "Wieliczka"