Sukcesy plastyczne uczennic klas drugich

Uczennice klas drugich wykazały się nieprzeciętnym talentem plastycznym, który został dostrzeżony w konkursach na szczeblu powiatowym i gminnym. Uroczyste wręczenie nagród w gminnym konkursie "Święty Jan Paweł II w oczach dziecka" odbyło się w Domu Ludowym w Grojcu.

Laureatka: Weronika Wójcik z IIb

Wyróżnienia: Karolina Sołtysik  z IIb oraz Magdalena Dybeł z IIb

Nagrody w powiatowym konkursie " Jagiellonowie na Zamku w Oświęcimiu" zostały wręczone podczas V Jarmarku Kasztelańskiego.

I miejsce: Aleksandra Pędrys z IIb

Wyróżnienia:  Julia Kleszcz z IIb i Julia Paszek z IIa

Prace uczennic zaprezentowano na wystawie pokonkursowej w Muzeum Zamek .Znalazły się tam również prace: Oliwi Żebrak z II b, Kamili Walus z IIa, Magdaleny Dybeł z IIb, Julii Piętoń z IIb, Wiktorii Wójcik z IIb

Laureatka gminnego konkursu
Nagrodzone w gminnym konkursie
Wyróżniona w gminnym konkursie
Wręczenie nagród podczas VJarmarku Kasztelańskiego
Nagrodzone w powiatowym  konkursie
Dla Babć i DziadkówZ okazji wspaniałych świąt - Dnia Babci i Dnia Dziadka - uczniowie przygotowali przedstawienie pt. "A z nieba posypią się Anioły..."
Wielka Liga CzytelnikówEtap szkolny IV Ogólnopolskiego Konkursu „Wielka Liga Czytelników" zakończył się testem kwalifikacyjnym do etapu powiatowego.
Klasa IVc w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Oświęcimiu