Szkolny Dzień Teatru

Przedstawienie Piękna twarz

Dnia 20 kwietnia obchodziliśmy nieco spóźniony Dzień Teatru. Z tej okazji kółko teatralne klas IV - VI zaprezentowało przedstawienie "Piękna twarz". Historia czeladnika Nino, który bezskutecznie walczył z czasem  zaciekawiła widownię.  Scenariusz sztuki powstał na podstawie jednej z filozoficznych bajek Leszka Kołakowskiego. W rolę Nino wcieliła się uczennica klasy VI - Patrycja Klęczar. W przekonujący sposób  pokazała rozterki bohatera, który za wszelką cenę postanowił uratować swoją piękną twarz przed upływającym czasem.

Oprócz przedstawienia opiekunowie kół teatralnych przygotowali konkurs wiedzy o teatrze. Quiz na szkolnej platformie e-learningowej  wspaniale rozwiązali : Artur Góra, Dawid Górka, Michalina Klęczar, Dominika Kulig, Alina Pająk, Gabriela Stawowczyk, Natalia Kuśmierczak, Paulina Grabowska. W nagrodę otrzymali oni  słodkie upominki.

Przedtsawienie Piękna twarz
Przedstawienie Piękna twarz
Laureaci szkolnego konkursu recytatorskiego
Szkolny korytarz ozdobiły lalki teatralne wykonane przez uczniów klasy Ib podczas realizacji projektu
Dzień Pluszowego Misia
RODOOd dnia 25 maja 2018 r. zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tzw. RODO).
O patriotyzmie dzisiaj...Konkurs "Czym jest dziś patriotyzm" rozstrzygnięty!