Szkolny konkurs poezji religijnej

W konkursie poezji religijnej uczestniczyli uczniowie klas I-III. Ocenie podlegała dykcja. znajomość tekstu oraz, interpretacja utworu. Jury przyznało następujące nagrody i wyróżnienia

I miejsce: Julia Kleszcz z IIIb

II miejsce: Wiktor Wisiorek  z IIIa

III miejsce: Julia Paszek z IIIa

Wyróżnienia: Kamila Walus z IIIa , Oliwia Stokłosa z Ia, Karol Kukla z IIIa

Upominki i dyplomy przygotowane przez organizatorkę konkursu panią Ewę Zawadę otrzymały również : Julia Włoszek z Ia, Julia Luranc z IIIb, Aleksandra Piętka z Ia, Agnieszka Kuta z IIIa oraz Natalia Dziubek z IIa. Medale dla laureatów ufundowała Rada Rodziców. Uczniowie : Julia Kleszcz, Wiktor Wisiorek oraz Julia Paszek będą reprezentować naszą szkołę w konkursie poezji religijnej na szczeblu powiatowym. Życzymy powodzenia!

I miejsce Julia Kleszcz z IIIb
II miejsce Wiktor Wisiorek z IIIa
III miejsce Julia Paszek z IIIa
Wręczenie nagród i wyróżnień
RAZEM NA ŚWIĘTA!
Wielka Liga CzytelnikówIV Ogólnopolski Konkurs „Wielka Liga Czytelników" objęty jest patronatem m.in. Ministra Edukacji Narodowej.
Wolontariuszki na medal!Kilkanaście wolontariuszek z klas V,VI i VIII naszej szkoły wzięło udział w jubileuszowym Piątym Charytatywnym Meczu Hokejowym.