Szkolny pokaz talentów

Listopadowy piątek okazał  się radosnym i pełnym emocji dniem. Przed publicznością szkolną wystąpili utalentowani uczniowie. Pokaz składał się z różnorodnych prezentacji. Wystąpili wokaliści, wiolonczelistka, tancerze, iluzjoniści, recytatorzy, akrobaci. Jedna z uczennic na oczach wszystkich wykonała dwa portety koni. Wszyscy uczestnicy zasłużyli na gromkie brawa publiczności. Wielkim finałem spotkania był wspólny taniec! Nagrodę Publiczności zdobyła klasa VII, a wyróżnienie zespół teneczny w składzie; Lena Bibrzycka, Amelia Walus, Maja Sołtysik, Laura Waszkiewicz i Kinga Domżał.

Dyrektor Szkoły Podstawowej w Grojcu informuje.Od dnia 2 września 2019r. rozpocznie jazdę autobus szkolny dowożący uczniów z Łazów.
Dyrektor Szkoły Podstawowej w Grojcu informuje.Od dnia 2 września 2019 r. rozpocznie jazdę autobus szkolny dowożący uczniów ze Stawów Grojeckich, ul. Czajki, Tarniówki.
Pierwsza PomocW Ogólnopolskiej Próbie Bicia Rekordu w Pierwszej Pomocy wzięło udział 198 uczniów naszej szkoły