Szkolny pokaz talentów

Listopadowy piątek okazał  się radosnym i pełnym emocji dniem. Przed publicznością szkolną wystąpili utalentowani uczniowie. Pokaz składał się z różnorodnych prezentacji. Wystąpili wokaliści, wiolonczelistka, tancerze, iluzjoniści, recytatorzy, akrobaci. Jedna z uczennic na oczach wszystkich wykonała dwa portety koni. Wszyscy uczestnicy zasłużyli na gromkie brawa publiczności. Wielkim finałem spotkania był wspólny taniec! Nagrodę Publiczności zdobyła klasa VII, a wyróżnienie zespół teneczny w składzie; Lena Bibrzycka, Amelia Walus, Maja Sołtysik, Laura Waszkiewicz i Kinga Domżał.

Konkurs "Aniołek Bożonarodzeniowy 2018"Aniołek Bożonarodzeniowy w kompozycji przestrzennej lub płaskiej
Wycieczka do Kopalni Soli "Wieliczka"
RODOOd dnia 25 maja 2018 r. zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tzw. RODO).