Szlak Piastowski - wycieczka klas IV i V

Po długiej zimie, spragnieni przygód z radością powitaliśmy sezon wycieczkowy. Klasy IVa, IVb i V postanowiły wyruszyć w stronę Wielkopolski i przemierzyć najatrakcyjniejszą część Szlaku Piastowskiego. W dniach 12- 14 maja mieliśmy okazję odwiedzić wyjątkowe miejsca- świadków najdawniejszych dziejów ziem polskich i początków naszego państwa. Mogliśmy poczuć atmosferę legendarnych czasów Lecha, Czecha i Rusa.

Trasa naszej wycieczki prowadziła przez Poznań, Ostrów Lednicki, Gniezno, Wenecję, Biskupin, Rogalin i Kórnik.

Przed Katerdrą na Ostrowie Tumskim w Poznaniu
Pod słynnym Ratuszem w Poznaniu

Gniezno - katedra
Zamek w Kórniku

Po strzechami - humor nas nie opuszcza
Przeprawa promem na Ostrów Lednicki
Za nami miejsce chrztu Mieszka I
Wenecka kolejka zaprasza
RAZEM NA ŚWIĘTA!
Wielka Liga CzytelnikówIV Ogólnopolski Konkurs „Wielka Liga Czytelników" objęty jest patronatem m.in. Ministra Edukacji Narodowej.
RODOOd dnia 25 maja 2018 r. zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tzw. RODO).