Trzecioklasiści podziękowali rodzicom i nauczycielom

klasa IIIc

Uczniowie klas trzecich podziękowali rodzicom i nauczycielom za trud oraz wsparcie podczas pierwszego etapu edukacji. W trakcie programu artystycznego zaprezentowali swoje umiejętności  i talenty rozwijane podczas zajęć szkolnych oraz pozaszkolnych. Były wiersze, piosenki, gra na dzwonkach i tańce. Nie zabrakło też pokazu siły i sprytu. Opis najszczęśliwszych chwil przeżytych w klasach I - III zaprezentowali na wystawie "Drzewa magicznych wspomnień". Uczniowie wręczyli rodzicom własnoręcznie wykonane upominki.     Wzruszeni rodzice z dumą patrzyli na swoje pociechy i nagrodzili występujących gromkimi brawami. Nadszedł także czas pożegnań ze swoimi wychowawczyniami.  Miłą niespodzianką był słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców.

|Życzymy powodzenia w czwartej klasie!

klasa IIIc
klasa IIIa
klasa IIIb
Gra na dzwonkach IIIb
klasa IIIb
Konkurs "Aniołek Bożonarodzeniowy 2018"Aniołek Bożonarodzeniowy w kompozycji przestrzennej lub płaskiej
Wolontariuszki na medal!Kilkanaście wolontariuszek z klas V,VI i VIII naszej szkoły wzięło udział w jubileuszowym Piątym Charytatywnym Meczu Hokejowym.
Wielka Liga CzytelnikówIV Ogólnopolski Konkurs „Wielka Liga Czytelników" objęty jest patronatem m.in. Ministra Edukacji Narodowej.