Trzymaj formę

30 kwietnia  Samorząd  Uczniowski  zachęcał  wszystkich, by TRZYMALI FORMĘ! Na lekcjach z wychowawcami uczniowie oglądali film "Pięć kluczy do bezpiecznej  żywności",  malowali plakat, układali okrzyk zachęcający  do prowadzenia zdrowego stylu życia, a później przygotowali kolorowe kanapki. Finałem akcji było spotkanie wszystkich klas na sali gimnastycznej, na której rozwieszono plakaty, częstowano wspaniałymi warzywnymi przekąskami, prezentowano okrzyki, piosenki i wierszyki, a na końcu tańczono zumbę.

W końcu ruch to zdrowie!

Wolontariuszki na medal!Kilkanaście wolontariuszek z klas V,VI i VIII naszej szkoły wzięło udział w jubileuszowym Piątym Charytatywnym Meczu Hokejowym.
RODOOd dnia 25 maja 2018 r. zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tzw. RODO).
Konkurs "Aniołek Bożonarodzeniowy 2018"Aniołek Bożonarodzeniowy w kompozycji przestrzennej lub płaskiej