Uczniowie z Grojca ¶wiec± przykładem

Laureaci konkursu

Tornistry i plecaki uczniów klas I - III zostały  poddane bardzo wnikliwej obserwacji, ponieważ każda klasa wybierała swoich laureatów w konkursie "Najbardziej odblaskowy tornister". Konkurs ma na celu zwrócenie uwagi na poprawę bezpieczeństwa dzieci podczas drogi do szkoły i do domu szczególnie w okresie jesiennej szarugi oraz  remontów chodników w Grojcu.

Uczniowie, którzy za¶wiecili przykładem najmocniej to:

klasa Ia : Eryk Musiałek i Oliwia Ku¶nierz

klasa Ib : Julia Noworyta i Piotr Włoszek

klasa Ic: Tatiana Marcińska i Grzegorz Rękawek

klasa IIa : Jakub Załuczkowski i Oliwia Stokłosa

klasa IIb: Daria Nitka  i Tomasz M±kina

klasa IIIa: Natalia Dziubek i Zuzanna Wasilewska

klasa IIIb: Szymon Spadek i Gabriela Matlak

Zwracamy się z pro¶b± do rodziców, aby zatroszczyli się również o założenie swoim pociechom kamizelek odblaskowych. W paĽdzierniku wybieramy "Najbardziej odblaskow± klasę".  We wrze¶niu na wyróżnienie za noszenie kamizelek odblaskowych zasługuje klasa IIIa, która rewelacyjnie promowała akcję " Odblaskowa szkoła" również w roku ubiegłym. Już wkrótce wszystkie tornistry zostan± doposażone w dodatkowe elementy odblaskowe przekazane nam przez Fundację PZU.

No¶my odblaski - ¦wiećmy przykładem!

Uczniowie klasy Ib z dum± prezentuj± swoje odblaskowe tornistry
Uczniowie klasy Ic z dum± prezentuj± swoje odblaskowe tornistry
Wielka Liga CzytelnikówIV Ogólnopolski Konkurs „Wielka Liga Czytelników" objęty jest patronatem m.in. Ministra Edukacji Narodowej.
O patriotyzmie dzisiaj...Konkurs "Czym jest dzi¶ patriotyzm" rozstrzygnięty!
Wolontariuszki na medal!Kilkana¶cie wolontariuszek z klas V,VI i VIII naszej szkoły wzięło udział w jubileuszowym Pi±tym Charytatywnym Meczu Hokejowym.