Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2010-2011 i ślubowanie klas I

Klasa I z wychowawczynią - p. Małgorzatą Żurawską - fot.p Romanek

1 września wypoczęci i pełni sił zgromadziliśmy się na sali gimnastycznej, aby rozpocząć nowy rok szkolny. Uroczystość prowadził nowy przewodniczący Samorządu Szkolnego - uczeń klasy VI - Wojciech Nitka.  Podczas niej dyrektor  Joanna Wysogląd pasowała na uczniów  Szkoły Podstawowej im. H. Sienkiewicza 26 pierwszoklasistów. Najmłodszych witała wychowawczyni - Małgorzata Żurawska i cała społeczność szkolna, zaś rodzice wręczyli swoim pociechom słodkie rogi obfitości.

Poczet sztandarowy szkoły
Przemówienie dyrektor szkoły Joanny Wysogląd
Przewodniczący Samorządu Uczniowskiego
Pierwszoklasiści
Podczas pasowania
Pierwszoklasiści

Podczas pasowania - fot. p. Romanek
RODOOd dnia 25 maja 2018 r. zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tzw. RODO).
RAZEM NA ŚWIĘTA!
Wielka Liga CzytelnikówIV Ogólnopolski Konkurs „Wielka Liga Czytelników" objęty jest patronatem m.in. Ministra Edukacji Narodowej.