Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2011/2012

Najlepszy absolwent Gminy Oświęcim - Filip Bliźniak

29 czerwca uroczyście zakończyliśmy rok szkolny 2011/2012. Kolejni absolwenci opuścili mury naszej szkoły. Wśród nich na szczególne wyróżnienie zasługuje uczeń klasy VIb - Filip Bliźniak, który otrzymał tytuł "Najlepszego Absolwenta Szkół Podstawowych w Gminie Oświęcim". Zdobył nie tylko najwyższą średnią na świadectwie ukończenia szkoły podstawowej ( aż 5,9), ale odnosił także sukcesy w konkursach przedmiotowych i zawodach sportowych. Nagrodę wręczyła mu pani wójt Gminy Oświęcim Małgorzata Grzywa. Pozostali wzorowi uczniowie otrzymali dyplomy z rąk pani dyrektor Joanny Wysogląd. Uroczystość zakończył  program pożegnalny w wykonaniu absolwentów przygotowany pod kierunkiem wychowawczyń klas VI a i VI b - Beaty Smolarek i Katarzyny Mendyk.

Przekazanie sztandaru klasom V
Wzorowi uczniowie klas V
Uwalniamy nasze środowisko od zużytych bateriiKonkurs ekologiczny
Wycieczka klas piątychWyjazd do teatru to doskonały pomysł na jesienny czas.