Uroczystość zakończenia roku szkolnego 2014- 2015

Program pożegnalny klas VI
Poczet sztandarowy już z uczniów klasy V

To był dzień, na który wszyscy czekali! Rozdanie świadectw i koniec nauki, ale także czas podsumowań. Na uroczystość przybył zastępca wójta Gminy Oświęcim - Mirosław Smolarek, proboszcz grojeckiej parafii - ks. Józef Zborek, uczniowie, rodzice i  nauczyciele. Dyrektor szkoły - Joanna Wysogląd podsumowała kończący się rok szkolny, ciesząc się bardzo wysokimi wynikami uczniów klas VI w zewnętrznym sprawdzianie. Zastępca wójta Gminy Oświęcim wręczył statuetkę Najlepszej Absolwentce - Dominice Kulig, która zdobyła najwyższą średnią ocen na świadectwie ukończenia szkoły wśród wszystkich uczniów Gminy Oświęcim. Podczas uroczystości nagrody lub dyplomy odebrali uczniowie wyróżniający się w nauce, pracy na rzecz klasy i szkoły, a także sportowcy, najlepszy czytelnik oraz uczniowie ze stuprocentową frekwencją. Klasy VI pod kierunkiem swoich wychowawczyń- pań Katarzyny Mendyk i Beaty Smolarek- przygotowały i przedstawiły program pożegnalny, w którym wspominały czas pobytu w szkole podstawowej. Uczniowie podziękowali swoim nauczycielom za całoroczny trud i z wielką radością rozpoczęli upragnione wakacje.

Wystąpienie dyrektora szkoły
Wizyta Zastępcy Wójta Gminy Oświęcim
Wręczenie statuetki  Najlepszej Absolwentce Gminy Oświęcim
Wyróżnieni uczniowie z klasy IIa
Wyróżnieni uczniowie z klasy IIb
Wyróżnieni uczniowie z klasy IIIa
Wyróżnieni uczniowie z klasy IIIb
Wyróżnieni uczniowie klasy IVa
Wyróżnieni uczniowie z klasy IVb
Wyróżnieni uczniowie z klasy V
Wyróżnieni uczniowie z klasy VIa
Wyróżnieni uczniowie z klasy VIb
Najlepsi sportowcy
Uczniowie wyróżnieni za pracę na rzecz klasy i szkoły
Uczniowie wyróżnieni za stuprocentową frekwencję
Najlepszy czytelnik w szkole
Program pożegnalny klas VI
Podziękowania
RODOOd dnia 25 maja 2018 r. zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tzw. RODO).
Wolontariuszki na medal!Kilkanaście wolontariuszek z klas V,VI i VIII naszej szkoły wzięło udział w jubileuszowym Piątym Charytatywnym Meczu Hokejowym.
Kółko historyczne na pikniku kawaleryjskim