WPUŚĆ PRZEZ OKNO ZŁOTY PROMIEŃ SŁOŃCA

Obchody Dnia Edukacji Narodowej

Tak zatytułowany był program artystyczny przygotowany przez uczniów naszej szkoły z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Wśród radosnych piosenek i scenek z życia uczniowskiego znalazły się serdeczne życzenia zdrowia, cierpliwości, sukcesów zawodowych kierowane do wszystkich nauczycieli i pracowników naszej placówki. Na widowni znaleźli się również zaproszeni goście - emerytowani pracownicy naszej szkoły.

Program artystyczny - piosenka w wykonaniu Angeliki Raj
Program artystyczny
 Program artystyczny
Chórek szkolny
Życzenia składają przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego
Program artystyczny- piosenka w wykonaniu Karoliny Kuś
Wizyta w Bielsku-BiałejZajęcia ekologiczne w Zakładzie Gospodarki Odpadami S.A. w Bielsku-Białej
Akcja „My ‘89”Akcja "My '89" jest realizowana w ramach Inicjatywy Rok Wolności, społecznych obchodów trzydziestolecia przemian demokratycznych w Polsce.
Laureatka konkursu "Epizody z najnowszej historii Polski w komiksie" w WarszawieUczennica klasy ósmej odebrała nagrodę w Warszawie.