WPUŚĆ PRZEZ OKNO ZŁOTY PROMIEŃ SŁOŃCA

Obchody Dnia Edukacji Narodowej

Tak zatytułowany był program artystyczny przygotowany przez uczniów naszej szkoły z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Wśród radosnych piosenek i scenek z życia uczniowskiego znalazły się serdeczne życzenia zdrowia, cierpliwości, sukcesów zawodowych kierowane do wszystkich nauczycieli i pracowników naszej placówki. Na widowni znaleźli się również zaproszeni goście - emerytowani pracownicy naszej szkoły.

Program artystyczny - piosenka w wykonaniu Angeliki Raj
Program artystyczny
 Program artystyczny
Chórek szkolny
Życzenia składają przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego
Program artystyczny- piosenka w wykonaniu Karoliny Kuś
Wielka Liga CzytelnikówIV Ogólnopolski Konkurs „Wielka Liga Czytelników" objęty jest patronatem m.in. Ministra Edukacji Narodowej.
RODOOd dnia 25 maja 2018 r. zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tzw. RODO).
RAZEM NA ŚWIĘTA!