Warto czytać

Laureaci konkursu Łukasz Snażyk i Dominika Kulig

Reprezentacja naszej szkoły zdobyła I miejsce w gminnym konkursie czytelniczym "Co to znaczy?..czyli czy znam twórczość Grzegorza Kasdepke" . Uczniowie klasy IIb Dominika Kulig i Łukasz Snażyk wykazali się rewelacyjną znajomością lektury. Bardzo spodobała się również zabawna interpretacja wiersza napisanego specjalnie na tę okazję. Konkurs zorganizowała Gminna Biblioteka Publiczna w Oświęcimiu. Uczestniczyły w nim wszystkie szkoły Gminy Oświęcim. Brawo!

Reprezentacje siedmiu szkół Gminy Oświęcim
Wielka Liga CzytelnikówIV Ogólnopolski Konkurs „Wielka Liga Czytelników" objęty jest patronatem m.in. Ministra Edukacji Narodowej.
RODOOd dnia 25 maja 2018 r. zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tzw. RODO).
RAZEM NA ŚWIĘTA!