Wiosna i witaminki

Pierwszy dzień wiosny przywitaliśmy zdrowo i kolorowo. Najpierw klasy przygotowały apetyczne kanapki, na których gościły przede wszystkim warzywa. Na pięknie udekorowanych stołach pojawiły się także sałatki i naturalne soki. Później klasy namalowały plakaty, na których wiosna promowała aktywność i zdrowe odżywianie jako warunek dobrego samopoczucia i wspaniałej kondycji fizycznej. Rostrzygnięto też konkursy, a najlepsi otrzymali upominki za swoje piękne prace plastyczne, które ozdobiły nasze szkolne korytarze. Na koniec wszyscy spotkali się na sali gimnastycznej, aby obejrzeć przedstawienie "Zdrowy Czerwony Kapturek", które zachęcało do przemyślenia swojej codziennej diety. Program pełen tańców i śpiewu przygotowały dzieci z klas I, II i III. Mamy nadzieję, że takie świętowanie pierwszego dnia wiosny nakłoni wszystkich do aktywności fizycznej i zdrowego odżywiania się. Trzymajmy formę!

My '8913 września odbyło się spotkanie w ramach akcji MY'89
Międzynarodowy Dzień Kropki
Uwalniamy nasze środowisko od zużytych bateriiKonkurs ekologiczny