Witaj wiosno!

W tym roku żegnaliśmy zimę nieco inaczej, niż nakazuje polski zwyczaj. W trosce o czystość naszych rzek i potoków wysłaliśmy ją na Biegun Północny za pośrednictwem poczty. Tuż po załatwieniu niezbędnych formalności otrzymaliśmy przesyłkę od zaczynającej swoje panowanie wiosny i z zielonym gaikiem powędrowaliśmy ulicami Grojca. Po powrocie do szkoły, w radosnym nastroju uczestniczyliśmy w licznych konkursach. Klasy czwarte, piąte i szóste postanowiły przywitać wiosnę, recytując wiosenne wiersze i ubierając się w radosne kapelusze, a ona  obdarowała wszystkich świetnymi humorami.
Uczniowie klas I śpiewali piosenki i wybierali najpiękniejsze, wiosenne kreacje
Odebraliśmy niezwykłą przesyłkę
uczniowie klasy III tworzyli wiersze i opowiadania
Kółko historyczne na pikniku kawaleryjskim
Wycieczka do Kopalni Soli "Wieliczka"
RODOOd dnia 25 maja 2018 r. zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tzw. RODO).