Witaj wiosno!

21 marca 2017r. grojecka podstawówka pięknie się zazieleniła. Samorząd klas I – VI przygotował program na powitanie wiosny. Najpierw obejrzeliśmy inscenizację pt. „Witaj wiosno!” Następnie każda klasa zaśpiewała wiosenną piosenkę.

Po spotkaniu w sali gimnastycznej wesoły korowód ruszył ze szkoły i przeszedł ulicami Grojca w rytm radosnej muzyki. Uczniowie nieśli w rękach kolorowe gaiki i bukiety bazi. Dzielili się z mieszkańcami Grojca wiosennym nastrojem.

Aby poczuć atmosferę tego dnia można obejrzeć nagranie z występu klasy 2b

klasa IIb
klasa IIc
klasy: IIIa,IIIb i IIa
Klasy IVa i IVb
KlasyVai Vb
klasy VI
Jadłospis
Dyrektor Szkoły Podstawowej w Grojcu informuje.Od dnia 2 września 2019 r. rozpocznie jazdę autobus szkolny dowożący uczniów ze Stawów Grojeckich, ul. Czajki, Tarniówki.
Dyrektor Szkoły Podstawowej w Grojcu informuje.Od dnia 2 września 2019r. rozpocznie jazdę autobus szkolny dowożący uczniów z Łazów.