Wizyta Szwedów

Nasi uczniowie zostali wcieleni do szwedzkiej armii, a wszystko to działo się podczas niezwykłej lekcji historii poświęconej wiekowi XVII. Dlaczego dyscyplina była potrzebna wojsku? Jak walczyli muszkieterowie? Kim byli pikinierzy? Dlaczego Polacy powinni być dumni z husarii? Uczniowie poznali odpowiedzi, uczestnicząc w zabawie i oglądając swoich kolegów w strojach z epoki.

Wielka Liga CzytelnikówIV Ogólnopolski Konkurs „Wielka Liga Czytelników" objęty jest patronatem m.in. Ministra Edukacji Narodowej.
RODOOd dnia 25 maja 2018 r. zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tzw. RODO).
Wycieczka do Kopalni Soli "Wieliczka"