Wizyta biskupa

Ksiądz biskup Janusz Zimniak

Dnia 23 kwietnia odwiedził naszą szkołę ksiądz biskup Janusz Zimniak. Spotkanie społeczności szkolnej z duszpasterzem  uświetnił program artystyczny, którego hasłem przewodnim stała się sentencja "Religia jest kluczem do historii". Dzięki poezji, pieśni i uroczystemu polonezowi przypomniano ważne wydarzenia z historii Polski, w których religia i patriotyzm budowały ducha narodu polskiego.

Uroczysty polonez
Chór szkolny
Wzruszające wykonanie piosenki - Pytasz mnie. Solistka  Dorota Raj.
Rycerstwo polskie - w tych rolach Marcin Ćwiklicki, Karol Walus i Miłosz Gorczyca
Dobrawa i Mieszko I-  w tych rolach Natalia Kuśnierczak i Wojciech Cichy
O patriotyzmie dzisiaj...Konkurs "Czym jest dziś patriotyzm" rozstrzygnięty!
Wielka Liga CzytelnikówIV Ogólnopolski Konkurs „Wielka Liga Czytelników" objęty jest patronatem m.in. Ministra Edukacji Narodowej.
Wolontariuszki na medal!Kilkanaście wolontariuszek z klas V,VI i VIII naszej szkoły wzięło udział w jubileuszowym Piątym Charytatywnym Meczu Hokejowym.