Wolontariat górą!

Wolontariuszki z koła wolontariatu działającego w Szkole Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Grojcu wraz z opiekunką Moniką Bartosz uczestniczyły w XIII Międzynarodowym Pikniku Organizacji Pozarządowych, który 22 września odbył się na oświęcimskim rynku. Podczas imprezy swoją działalnością i sukcesami pochwaliły się liczne stowarzyszenia i organizacje działające w powiecie oświęcimskim.
Nasze wolontariuszki: Natalię Dziubek, Amelię Bielowicz oraz Emilię Noworytę można było spotkać na stoisku promocyjnym fundacji Mała Orkiestra Wielkiej Pomocy, z którą na co dzień współpracuje grojeckie koło wolontariatu. Dziewczęta wzięły udział w paradzie wokół płyty rynku, kwestowały na rzecz podopiecznych MOWP, wystąpiły również na scenie i wspólnie z innymi wolontariuszami odśpiewały hymn Małej Orkiestry. Za tydzień będą aktywnie pomagać podczas charytatywnego pikniku rodzinnego na rzecz Frania Irzyka, który odbędzie się 29 września br. w Przedszkolu Samorządowym w Zaborzu.

MB

Międzynarodowy Dzień Kropki
Dyrektor Szkoły Podstawowej w Grojcu informuje.Od dnia 2 września 2019r. rozpocznie jazdę autobus szkolny dowożący uczniów z Łazów.
Ogólnopolska Próba Bicia Rekordu w Pierwszej Pomocy