1. Strona Główna
  2. O naszej szkole
  3. Biuletyn Informacji Publicznej
  4. Dokumenty szkolne
  5. Wydarzenia
  6. Dziennik elektroniczny LIBRUS Synergia
  7. Kontakt
  8. Rada Rodziców
  9. Mapa Serwisu
  10. RODO

Wolontariat górą!

opis niedostepny

Wolontariuszki z koła wolontariatu działającego w Szkole Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Grojcu wraz z opiekunką Moniką Bartosz uczestniczyły w XIII Międzynarodowym Pikniku Organizacji Pozarządowych, który 22 września odbył się na oświęcimskim rynku. Podczas imprezy swoją działalnością i sukcesami pochwaliły się liczne stowarzyszenia i organizacje działające w powiecie oświęcimskim.
Nasze wolontariuszki: Natalię Dziubek, Amelię Bielowicz oraz Emilię Noworytę można było spotkać na stoisku promocyjnym fundacji Mała Orkiestra Wielkiej Pomocy, z którą na co dzień współpracuje grojeckie koło wolontariatu. Dziewczęta wzięły udział w paradzie wokół płyty rynku, kwestowały na rzecz podopiecznych MOWP, wystąpiły również na scenie i wspólnie z innymi wolontariuszami odśpiewały hymn Małej Orkiestry. Za tydzień będą aktywnie pomagać podczas charytatywnego pikniku rodzinnego na rzecz Frania Irzyka, który odbędzie się 29 września br. w Przedszkolu Samorządowym w Zaborzu.

MB


Samorząd Uczniowski
Informacja Głównego Inspektora Sanitarnego Informacja Głównego Inspektora Sanitarnego w związku z potencjalnym ryzykiem zakażenia koronawirusem.
Jadłospis
Interhead.pl