1. Strona Główna
  2. O naszej szkole
  3. Biuletyn Informacji Publicznej
  4. Dokumenty szkolne
  5. Wydarzenia
  6. Dziennik elektroniczny LIBRUS Synergia
  7. Kontakt
  8. Rada Rodziców
  9. Mapa Serwisu
  10. RODO

Wolontariuszki na medal!

opis niedostepny
opis niedostepny

 

 

 

 

 

 

 

 

Kilkanaście wolontariuszek z klas V,VI i VIII naszej szkoły wzięło udział w jubileuszowym Piątym Charytatywnym Meczu Hokejowym „Piąty dla pięciu”, który 17 listopada br. odbył się na oświęcimskim lodowisku.

 

Podczas imprezy Hokejowa Reprezentacja Artystów Polskich wygrała z drużyną przyjaciół Małej Orkiestry Wielkiej Pomocy 6:5. Jednak to nie wynik meczu miał znaczenie dla obu drużyn – tylko rekordowa kwota 62 tys. 850 zł, którą udało się tego dnia zebrać na rehabilitację pięciorga podopiecznych Fundacji MOWP: Nikolki Kurpas z Brzeszcz, Łukasza Gawła z Włosienicy, Miłosza Jaśko z Chełmka, Kordiana Spadka z Osieka i Wiktora Pacholarza z Oświęcimia.
Przy jubileuszowym meczu "Piąty dla pięciu" pracowało ponad sześćdziesięciu wolontariuszy. Byli to nie tylko uczniowie naszej szkoły, ale także placówek z Rajska, Babic, Zaborza, Chełmka i Oświęcimia, harcerze z Przeciszowa, cheerleaderki z Polanki Wielkiej, członkowie Uczniowskiego Klubu Łyżwiarstwa Figurowego Unia Oświęcim, strażacy, ochrona, służba medyczna.

 

Drożdżówki dla wolontariuszy przekazała nieodpłatnie Cukiernia Kołaczek, ugotowane przez rodziców podopiecznych prażone i żurek oraz gorącą herbatę serwowała młodzież oświęcimskiego "ekonomika".

Nasi wolontariusze kwestowali z puszkami, malowali twarze maluchom, obstawiali stoiska z popcornem, watą cukrową, prażonymi, nagrodami, fotobudkę... Niestraszne im było przejmujące zimno, które panowało tego dnia w hali lodowej. Pomagała - gorąca atmosfera spotkania. Warto było również zdobyć cenny autograf lub wykonać „selfie” ze znanym aktorem czy kabareciarzem. Mecz odbył się szerokim echem, a zdjęcia naszych wolontariuszy pojawiły się w ogólnopolskich mediach elektronicznych i drukowanych oraz w TVP3.

- Wasza postawa jest imponująca. Za ten bezinteresowny trud- raz jeszcze - bardzo dziękujemy!!!- napisał do wolontariuszy zarząd fundacji na profilu FB MOWP.

opis niedostepny
opis niedostepny
opis niedostepny
opis niedostepny
opis niedostepny
opis niedostepny
Jadłospis
Informacja Głównego Inspektora Sanitarnego Informacja Głównego Inspektora Sanitarnego w związku z potencjalnym ryzykiem zakażenia koronawirusem.
Samorząd Uczniowski
Interhead.pl