1. Strona Główna
  2. O naszej szkole
  3. Biuletyn Informacji Publicznej
  4. Dokumenty szkolne
  5. Wydarzenia
  6. Dziennik elektroniczny LIBRUS Synergia
  7. Kontakt
  8. Rada Rodziców
  9. Mapa Serwisu
  10. RODO

Wycieczka do Krakowa i Niepołomic

Pamiętamy o Igorze Mitoraju
Podczas dwudniowej wycieczki uczniowie klas trzecich podążali królewskim szlakiem. W Krakowie zwiedzili Katedrę Wawelską oraz zobaczyli Dzwon Zygmunta. Spacerowali uroczymi i gwarnymi uliczkami. Na Rynku Głównym złożyli kwiaty pod rzeźbą Igora Mitoraja - znanego na całym świecie rzeźbiarza, który swoje dzieciństwo spędził w Grojcu. Podziwiali ołtarz Wita Stwosza w kościele Mariackim. W Niepołomicach - dawnej królewskiej ostoi myśliwskiej, zwiedzali zamek  oraz  znajdującą się w nim wystawę łowiectwa. Dużą atrakcją okazała się wizyta w Małopolskim Centrum Dźwięku i Słowa. Wykorzystując piękną, słoneczną pogodę, uczniowie podziwiali  przyrodę Puszczy Niepołomickiej i zdobywali wiedzę  na ścieżkach edukacyjnych. Spotkali się również  z leśniczym w Izbie Leśnej. Nie zabrakło zabaw na świeżym powietrzu, wspólnego ogniska i dyskoteki. Dzieci  wspaniale bawiły się i eksperymentowały  w Ogrodzie Doświadczeń,  Wszystkie wróciły do domów bardzo zadowolone.

 

Pamiętamy o Igorze Mitoraju
opis niedostepny
Spacer uliczkami Krakowa - spotkanie z mimem
opis niedostepny
opis niedostepny
Zwiedzamy wystawę łowiectwa i myślistwa
W Małopolskim Centrum Dźwięku i Słowa
opis niedostepny
W Puszczy Niepołomnickiej
opis niedostepny
Eksperymenty  w Ogrodzie Doświadczeń w Krakowie
Akcja „My ‘89”Zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy pamiętają ten ważny dla Polski rok przemian.
Międzynarodowy sukces uczennicy z naszej szkołyHania Płonka, uczennica naszej szkoły została nagrodzona w XVIII Międzynarodowym Konkursie Plastycznym "Darujmy światu pokój".
Dyrektor Szkoły Podstawowej w Grojcu informuje.Od dnia 2 września 2019 r. rozpocznie jazdę autobus szkolny dowożący uczniów ze Stawów Grojeckich, ul. Czajki, Tarniówki.
Interhead.pl