Wycieczka klas IV i VI do Kazimierza i Sandomierza

W dniach 28 maja w promieniach niemal wakacyjnego słońca klasy IVa, IVb, VIa i VIb wyruszyły na trzydniową pełną rozmaitych atrakcji wycieczkę.  Zwiedziliśmy m.in. Jędrzejów, Janowiec, Kazimierz Dolny i Sandomierz. Płynęliśmy statkiem po Wiśle, z tej perspektywy podziwiając piękne widoki. W Kurozwękch uczestniczyliśmy  w niezwykłym safari, przyglądając się z bliska stadom bizonów.

RODOOd dnia 25 maja 2018 r. zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tzw. RODO).
Konkurs "Aniołek Bożonarodzeniowy 2018"Aniołek Bożonarodzeniowy w kompozycji przestrzennej lub płaskiej
Wolontariuszki na medal!Kilkanaście wolontariuszek z klas V,VI i VIII naszej szkoły wzięło udział w jubileuszowym Piątym Charytatywnym Meczu Hokejowym.