Wycieczka klas drugich do Oświęcimia

Koncert
Uczniowie klas drugich uczestniczyli w koncercie  muzyków Orkiestry Akademii Beethovenowskiej "Bajkowe melodie", który organizowany był w Oświęcimskim Centrum Kultury w ramach projektu Dom otwarty - Muzyka - źródłem skojarzeń. Po doznaniach muzycznych, zwiedzali wystawy plastyczne, podziwiali zastosowane techniki oraz wybierali najciekawsze prace. Następnie spędzili bardzo miłe chwile w Bibliotece Galeria Książki. Wzięli udział w interesujących zajęciach czytelniczych" W Stumilowym Lesie, czyli spotkanie z Kubusiem Puchatkiem". Dla wielu z nich była to pierwsza, ale jak zapewniali nieostatnia wizyta w tej placówce. Podczas spaceru uliczkami Oświęcimianie nie zabrakło również akcentów historycznych. To była bardzo udana wycieczka.
Zwiedzanie wystaw plastycznych w Oświęcimskim Centrum Kultury
Zajęcia czytelnicze w Bibliotece Galeria Książki w Oświęcimiu
Klasa IIb wyrusza do Krainy Wyobraźni
Spotkanie klasy IIa z bohaterami ulubionych książek
Spacer ulicami miasta
Wielka Liga CzytelnikówEtap szkolny IV Ogólnopolskiego Konkursu „Wielka Liga Czytelników" zakończył się testem kwalifikacyjnym do etapu powiatowego.
Klasa IVc w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Oświęcimiu
Dla Babć i DziadkówZ okazji wspaniałych świąt - Dnia Babci i Dnia Dziadka - uczniowie przygotowali przedstawienie pt. "A z nieba posypią się Anioły..."