1. Strona Główna
  2. O naszej szkole
  3. Biuletyn Informacji Publicznej
  4. Dokumenty szkolne
  5. Wydarzenia
  6. Dziennik elektroniczny LIBRUS Synergia
  7. Kontakt
  8. Rada Rodziców
  9. Mapa Serwisu
  10. RODO

Wycieczka klas drugich i trzecich do Krakowa

opis niedostepny

19 maja klasa IIIb wyruszyła na ciekawą wycieczkę. Jako środek lokomocji wybrała pociąg. Dla większości dzieci była to pierwsza taka podróż i wzbudziła wiele emocji. Kraków to historyczne miasto, dlatego też w programie wycieczki nie brakło Rynku, Kościoła Mariackiego ze słynnym Ołtarzem Wita Stwosza, Sukiennic, Wawelu i Smoczej Jamy. Klasa IIIb odwiedziła również Muzeum Przyrodnicze i zwiedziła jego ciekawe wystawy. Wielką atrakcją był rejs po Wiśle na pokładzie statku "Legenda". Uczniowie wrócili do Grojca zadowoleni i zachwyceni pięknem Krakowa.

opis niedostepny
opis niedostepny
opis niedostepny
opis niedostepny

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

20 maja uczniowie klas II i klasy IIIa uczestniczyli w wycieczce szkolnej do Krakowa. Dawna stolica Polski przywitała ich piękną pogodą. Dzieci zwiedziły Wzgórze Wawelskie, w Muzeum Przyrodniczym podziwiały ekspozycje przedstawiające "Zwierzęta i owady egzotyczne", " Świat łowców kamieni", " Mięczaki świata". Zachwycały się wspaniałą afrykańską dżunglą. Z pokładu statku wycieczkowego dzieci obserwowały architekturę Krakowa. Przekonały się, że  Wisła to naprawdę piękna polska rzeka.

W Lesie Wolskim i ZOO uczniowie oglądali zwierzęta z różnych stron świata. Na zakończenie wycieczki odbyły się zabawy na świeżym powietrzu. Wszyscy uśmiechnięci, zadowoleni  wrócili do domu z upominkami dla swoich bliskich.

opis niedostepny
opis niedostepny
opis niedostepny
opis niedostepny
opis niedostepny
opis niedostepny
Uwaga!5 marca została uruchomiona nowa strona internetowa naszej szkoły
Samorząd Uczniowski
Informacja Głównego Inspektora Sanitarnego Informacja Głównego Inspektora Sanitarnego w związku z potencjalnym ryzykiem zakażenia koronawirusem.
Interhead.pl