Wycieczka klasy IV do Ojcowa

Klasa IV i Maczuga Herkulesa

Dnia 24 maja klasa IV wyruszyła na wycieczkę do Ojcowskiego Parku Narodowego. Piękna, słoneczna pogoda sprzyjała wędrówce między skałkami i podziwianiu piękna krajobrazu. Uczniowie poznali historię Groty Łokietka, przeszli pod Bramę Krakowską, napili się wody ze Źródełka Miłości, a następnie dotarli pod Igłę Deotymy, Maczugę Herkulesa i do Pieskowej Skały. Była to pełna wrażeń wyprawa!

Czekając na wejście do Groty Łokietka
Podczas wędrówki po Ojcowskim Parku Narodowym
W pobliżu Bramy Krakowskiej
Źródełko Miłości cieszyło się dużym powodzeniem
W autobusie też było wesoło
Pieskowa Skała
Wędrówka do Bramy Krakowskiej
Pod Igłą Deotymy
RODOOd dnia 25 maja 2018 r. zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tzw. RODO).
Wielka Liga CzytelnikówIV Ogólnopolski Konkurs „Wielka Liga Czytelników" objęty jest patronatem m.in. Ministra Edukacji Narodowej.