Wycieczka klasy VI

20 i 21 czerwca 2013 roku  klasa szósta odwiedziła Zubrzycę Górną, Zawoję i Zakopane. Na bogaty program wycieczki składała się wizyta w skansenie wsi orawskiej, przejazd kolejką na Mosorny Groń, karmienie jeleni, saren, danieli i wędrówka na Rusinową Polanę, skąd uczniowie mogli podziwiać niezapomniane widoki  ciągle jeszcze ośnieżonych Tatr. Oscypki zakupione w bacówce pachniały wybornie, a jeszcze lepiej smakowały. Podczas spaceru po górskim szlaku klasa szósta dotarła także do Sanktuarium Matki Bożej Jaworzyńskiej w Wiktorówkach. W pamięci wszystkich pozostanie również wspaniała gościnność w orawskim gospodarstwie agroturystycznym, która wyraża się w stwierdzeniu "nie gość, ale domownik".

W skansenie wsi orawskiej
Dumni z rezultatów swojej pracy - uczestnicząc w warsztatach obrabialiśmy len
Nie brakło czasu na zabawę
W drodze na Mosorny Groń
W drodze z Mosornego Gronia
Na Rusinowej Polanie
W Parku Czarnego Daniela w Zawoi
W Parku Czarnego Daniela poznawaliśmy zwyczaje zwierząt
Wizyta w Gminnej Bibliotece Publicznej w Grojcu."Mirabelka -kiełkująca historia 100-licy"
Wielka Liga CzytelnikówIV Ogólnopolski Konkurs „Wielka Liga Czytelników" objęty jest patronatem m.in. Ministra Edukacji Narodowej.
Wycieczka do Kopalni Soli "Wieliczka"