Wyjazd kółka teatralnego klas I- III do Nowego Sącza

Mali aktorzy z kółka teatralnego wystąpili w finale XXV Festiwalu Teatrów Dzieci i Młodzieży. Nowosądecki BAJDUREK  jest jedną z najstarszych i najbardziej znaczących imprez teatralnych w Małopolsce. Festiwal odbywał się w dwóch etapach: eliminacji powiatowych, w których uczestniczyło ponad 200 zespołów oraz spotkania finałowego w Nowym Sączu dla ok. 20 najlepszych grup teatralnych. Różnorodność formuł i konwencji teatralnych, bogaty repertuar i bardzo dobra praca z dziećmi - to cechy finałowych przedstawień. Festiwal od wielu lat spotyka się z bardzo dużym zainteresowaniem i żywiołowym przyjęciem najmłodszej publiczności. W trakcie przerw pomiędzy spektaklami dzieci na widowni uczestniczyły we wspólnej zabawie w teatr inicjowanej przez zawodowych aktorów.

Komisja konkursowa, w skład której wchodzili: Włodzimierz Jasiński – aktor /Kraków/, Jacek Milczanowski – aktor, reżyser, scenarzysta /Kraków/ Franciszek Palka – artysta plastyk, scenograf, instruktor teatralny /Nowy Sącz/ skierowała podziękowania

Kółku teatralnemu klas I-III ze Szkoły Podstawowej w Grojcu za rzetelne przygotowanie inscenizacji, za scenografię i świetne kostiumy, za przystosowanie zadań w zależności od wieku aktorów, słowem odnieśliśmy wrażenie, że wszyscy grający w spektaklu Brzydkie kaczątko dobrze się w nim czuli, gdyż byli na swoim miejscu.

/ źrodło www.MCKSokol.pl/

Podczas występu
Konkurs "Aniołek Bożonarodzeniowy 2018"Aniołek Bożonarodzeniowy w kompozycji przestrzennej lub płaskiej
Wycieczka do Kopalni Soli "Wieliczka"
RODOOd dnia 25 maja 2018 r. zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tzw. RODO).