Wyniki VII Edycji Małopolskiego Konkursu „Odblaskowa Szkoła”

Do konkursu zgłosiło się 405 szkół podstawowych. Na podstawie przesłanych sprawozdań ocenie poddano 335 szkół podstawowych z uwagi na brak nadesłanych sprawozdań nie oceniono 70 szkół. Na podstawie analizy sprawozdań uczestników konkursu Zespół Jury (składający się z przedstawicieli: Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie, Małopolskiego Urzędu Wojewódzkiego, Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego, Kuratorium Oświaty w Krakowie, Małopolskiej Wojewódzkiej Rady Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego), w oparciu o zapisy w Regulaminie VII Edycji Małopolskiego Konkursu „Odblaskowa Szkoła” postanowił przyznać jednogłośnie naszej szkole 14 miejsce w konkursie.

Koordynatorka konkursu na terenie szkoły pani Małgorzata Chwierut składa serdeczne podziękowania wszystkim osobom oraz instytucjom zaangażowanym w realizację VII Edycji konkursu. Szczególne gratulacje należą się uczniom codziennie przychodzącym  do szkoły w kamizelkach odblaskowych oraz mieszkańcom Grojca, którzy pamiętają o noszeniu elementów odblaskowych.

Więcej informacji na stronie:

Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie

Nośmy odblaski - świećmy przykładem!

Edycja

Ilość szkół zgłoszonych         do konkursu

Zajęte      miejsce       w województwie

Zajęte miejsce   w powiecie

Zajęte miejsce w  gminie

SUMA
PUNKTÓW

V       2 014

VI  2015

VII 2016

O patriotyzmie dzisiaj...Konkurs "Czym jest dziś patriotyzm" rozstrzygnięty!
Wycieczka do Kopalni Soli "Wieliczka"
Kółko historyczne na pikniku kawaleryjskim