1. Strona G堯wna
  9. Rada Rodzic闚

Wyprawa do Kotliny K這dzkiej

Klasy IV, VIa i VIb odwiedzi造 ciekawe zak徠ki Kotliny K這dzkiej i pozna造 stolic regionu.

Uczniowie obejrzeli fortyfikacje starego Paczkowa. W璠rowali podziemnymi korytarzami kopalni z這ta “ Z這ty Stok”. Mieli okazj w豉snor璚znie wyprodukowa papier czerpany podczas interesuj帷ych warsztat闚 w Muzeum Papiernictwa w Dusznikach Zdroju. Degustowali lecznicze wody w uzdrowiskowych pijalniach.

Niezwyk貫 wra瞠nie zrobi造 na wszystkich zabytki sakralne: Kaplica Czaszek w Czermnej oraz sanktuarium w Wambierzycach.

Wolontariuszki na medal!Kilkana軼ie wolontariuszek z klas V,VI i VIII naszej szko造 wzi窸o udzia w jubileuszowym Pi徠ym Charytatywnym Meczu Hokejowym.
O patriotyzmie dzisiaj...Konkurs "Czym jest dzi patriotyzm" rozstrzygni皻y!
RODOOd dnia 25 maja 2018 r. zaczyna obowi您ywa Rozporz康zenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony os鏏 fizycznych w zwi您ku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przep造wu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tzw. RODO).