Wyróżnienie dla zespołu taneczno-gimnastycznego Alternativ z Grojca

W niedzielę 15.04.2018 odbył się Ogólnopolski Charytatywny Festiwal Piosenki i Tańca Chrzanowska Lokomotywa Artystyczna. Zadebiutował tam nowy zespół taneczno-gimnastyczny Alternativ z Grojca, zdobywając wyróżnienie w kat.cheerleaders. Zespół liczy 21 cheerleaderek, które są uczennicami Szkoły Podstawowej w Grojcu, trenerem jest mama jednej z nich, Żaneta Płonka.

Wszystkim gratulujemy sukcesu. Składamy również serdeczne podziękowania trenerce zespołu Pani Żanecie Płonce za cierpliwość  oraz dwuletnie prowadzenie zajęć rozwijających uzdolnienia taneczne uczennic naszej szkoły. Cieszymy się, że Pani bezinteresowna praca przynosi radość i satysfakcję. Życzymy kolejnych sukcesów!

PIknik rodzinny
Wyniki konkursu "Nutka 2019"Ola Chrapczyńska i Gabrysia Bialucha godnie reprezentowały naszą szkołę
NOWY SYSTEM EDUKACJI, KSZTAŁCENIE W LICEACH, TECHNIKACH I SZKOŁACH BRANŻOWYCH, JAK BĘDZIE WYGLĄDAĆ REKRUTACJA DO SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH ORAZ PONADGIMNAZJALNYCH NA ROK 2019/2020?, KRYTERIA REKRUTACJI