Z muzyką i ...duchami

To było ciekawe spotkanie z muzyką i ...duchami. Kolejny raz odwiedzili naszą szkołę muzycy z Agencji "Kontra", którzy  przedstawili publiczności szkolnej historię polskiej pieśni. Razem z duchem rycerza wykonali "Bogurodzicę", z duchem mnicha zaśpiewali jedną z polifonicznych pieśni M. Gomółki. Podczas podróży przez wieki przywołano również utwory wokalne F. Chopina. Najwięcej emocji wzbudziło wykonanie arii Skołuby z opery "Straszny dwór" oczywiście z udziałem duchów. Lekcja umuzykalniająca skończyła się wspólnym śpiewaniem przeboju Skaldów.
Wycieczka klas drugich do stadniny koni "Karino"
Międzynarodowy sukces uczennicy z naszej szkołyHania Płonka, uczennica naszej szkoły została nagrodzona w XVIII Międzynarodowym Konkursie Plastycznym "Darujmy światu pokój".
Dyrektor Szkoły Podstawowej w Grojcu informuje.Od dnia 2 września 2019r. rozpocznie jazdę autobus szkolny dowożący uczniów z Łazów.