Z muzyką i ...duchami

To było ciekawe spotkanie z muzyką i ...duchami. Kolejny raz odwiedzili naszą szkołę muzycy z Agencji "Kontra", którzy  przedstawili publiczności szkolnej historię polskiej pieśni. Razem z duchem rycerza wykonali "Bogurodzicę", z duchem mnicha zaśpiewali jedną z polifonicznych pieśni M. Gomółki. Podczas podróży przez wieki przywołano również utwory wokalne F. Chopina. Najwięcej emocji wzbudziło wykonanie arii Skołuby z opery "Straszny dwór" oczywiście z udziałem duchów. Lekcja umuzykalniająca skończyła się wspólnym śpiewaniem przeboju Skaldów.
Wycieczka klas V w Góry Świętokrzyskie
Procedury zachowania w sytuacjach kryzysowych i nadzwyczajnych.
NOWY SYSTEM EDUKACJI, KSZTAŁCENIE W LICEACH, TECHNIKACH I SZKOŁACH BRANŻOWYCH, JAK BĘDZIE WYGLĄDAĆ REKRUTACJA DO SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH ORAZ PONADGIMNAZJALNYCH NA ROK 2019/2020?, KRYTERIA REKRUTACJI