1. Strona Główna
  2. O naszej szkole
  3. Biuletyn Informacji Publicznej
  4. Dokumenty szkolne
  5. Wydarzenia
  6. Dziennik elektroniczny LIBRUS Synergia
  7. Po lekcjach
  8. Kontakt
  9. Rada Rodziców
  10. Mapa Serwisu
  11. RODO

Z wizytą w Teatrze Lalek Banialuka

opis niedostepny

Kółko teatralne klas I - III działające pod opieką pani Małgorzaty Chwierut  wraz z kilkoma uczniami klasy IIIa wybrało się do teatru.

Z okazji 70 urodzin Teatr Lalek Banialuka w Bielsku - Białej zaproponował   widzom prawdziwą teatralną ucztę. Spektakl „Buratino” przeniósł  wszystkich do bajkowej krainy, w której rzeczywistość przeplatała się ze światem postaci z teatru lalek. W widowisku aktorzy wykorzystali ponad trzydzieści różnego rodzaju lalek (marionetki, pacynki, jawajki, laki zmechanizowane i trikowe). Twórcy lalek aby podkreślić teatralny aspekt opowieści,  dosłownie zbudowali teatr w teatrze. Piękna scenografia wspaniała animacja lalkami teatralnymi oraz sceny grane przez aktorów w żywym planie zachwyciły publiczność.

W czerwcu  młodzi aktorzy z naszej szkoły zobaczyli barwny spektakl " Zielony Wędrowiec" oraz uczestniczyli w warsztatach organizowanych w Teatrze Lalek Banialuka. Mieli okazję  do rozmowy z aktorami, animowania lalkami teatralnymi i zagrania na prawdziwej scenie. Była to nagroda ufundowana przez Muzeum  Zamek w Oświęcimiu za zdobycie I miejsca w konkursie teatralnym „ O sztukach wszelakich, teatr jarmarczny”.

opis niedostepny
 W teatrze
W teatrze
W teatrze. Wkrótce przedstawienie.
W teatrze
W teatrze
Warsztaty teatralne - czerwiec 2017
Warsztaty teatralne - czerwiec 2017
Warsztaty teatralne - czerwiec 2017
Warsztaty teatralne - czerwiec 2017
Zakończenie roku szkolnego Zabrzmiał ostatni dzwonek.
Wycieczka klas V w Góry Świętokrzyskie
Wizyta w Bielsku-BiałejZajęcia ekologiczne w Zakładzie Gospodarki Odpadami S.A. w Bielsku-Białej
Interhead.pl