Zabawa andrzejkowa

Andrzejki to jedyny dzień w roku, kiedy możemy oderwać się od codzienności oraz zanurzyć się w sferze wróżb i prawdziwej magii. Z tej okazji 26 listopada 2019 r. odbyła się w naszej szkole zabawa andrzejkowa dla klas I – III, przygotowana przez opiekunów i przedstawicieli Szkolnego Samorządu Uczniowskiego. W dniu imprezy sala gimnastyczna zamieniła się w ,,salę wróżb”. Uczniowie mogli dowiedzieć się co czeka ich w przyszłości: szczęście, pieniądze, czy może jakaś inna niespodzianka. Katalog wróżb był bogaty, każdy mógł znaleźć dla siebie coś wyjątkowego. Andrzejkowa zabawa nie mogła obejść się również bez muzyki, tańca i świetnych kostiumów.

Wszyscy wspaniale się bawili, humory dopisywał, a przepowiedziana przyszłość zawsze może się spełnić. Pamiętajmy jednak, że andrzejkowe wróżby to przede wszystkim dobra zabawa!

Samorząd Uczniowski
Informacja Głównego Inspektora Sanitarnego Informacja Głównego Inspektora Sanitarnego w związku z potencjalnym ryzykiem zakażenia koronawirusem.