Zabawa karnawałowa

Uczniowie klas I- III

Wspaniale bawili się uczniowie  naszej szkoły podczas zabawy karnawałowej. W barwnych kostiumach wystąpili przedstawiciele klas I- III. Najodważniejsi  wzięli udział w konkursie tanecznym. Zwyciężyły pary:  Alina Pająk i Artur Góra oraz Weronika Szczerbowska i Wiktor Komendera. Również  uczniowie klas IV - VI wesoło spędzili to mroźne, zimowe popułudnie, rozgrzewając się przy muzyce dobranej przez niezawodnych uczniów klasy VIa. Rada Rodziców ugościła zaś wszystkich przepysznymi pączkami i soczkami. Humory dopisywały!

Uczniowie klas trzecich
uczniowie klas drugich
Uczniowie klas  pierwszych
To oni wygrali konkurs taneczny!
Wolontariuszki na medal!Kilkanaście wolontariuszek z klas V,VI i VIII naszej szkoły wzięło udział w jubileuszowym Piątym Charytatywnym Meczu Hokejowym.
Konkurs "Aniołek Bożonarodzeniowy 2018"Aniołek Bożonarodzeniowy w kompozycji przestrzennej lub płaskiej
RAZEM NA ŚWIĘTA!