Zadbali o kondycję odblaskowo i bezpiecznie

Uczniowie po raz kolejny udowodnili, że mają wspaniałą kondycję. Wspólnie z zaproszonymi na wieczorny spacer rodzicami, babciami i rodzeństwem pokonali dystans prawie 5 km. Krótka rozgrzewka pomogła przygotować organizm do wysiłku. Nikt nie marudził, a wręcz przeciwnie, wszystkim dopisywały świetne humory. Najmłodszymi uczestnikami byli Wiktoria i Igor Płonka (wiek 20 miesięcy), którym w pokonaniu tej odległości dzielnie pomagała mama i siostra Hania oraz wózek. W spacerze uczestniczyły 53 osoby. Organizacją spaceru zajęła się pani Małgorzata Chwierut. Bardzo dziękujemy Państwu Annie i Sławomirowi Domżał za poczęstowanie wszystkich uczestników pysznymi jabłkami prosto z sadu. Dziękujemy wszystkim uczestnikom spaceru za aktywny udział w organizowanej akcji.

Zadbaliśmy o formę odblaskowo, bezpiecznie,  i zdrowo!

Rozgrzewka przed startem
Uczestnicy wieczornego spaceru
Ostatnie przygotowania
Spacer.
Spacer. Jesteśmy widoczni
Najmłodsi uczestnicy spaceru z rodziną
Wieczorny spacer
Dotarliśmy na miejsce
Rekord dla NiepodległejŚwiętujmy razem 100-lecie odzyskania niepodległości! Akcja „Rekord dla Niepodległej”
Wizyta w Gminnej Bibliotece Publicznej w Grojcu."Mirabelka -kiełkująca historia 100-licy"
O patriotyzmie dzisiaj...Konkurs "Czym jest dziś patriotyzm" rozstrzygnięty!