Zadbali o zdrowie bezpiecznie i odblaskowo!

Z odblaskami bezpieczniej!

Pogoda dopisała dziś wszystkim, którzy uczestniczyli w popołudniowym spacerze promującym noszenie elementów odblaskowych wśród mieszkańców Grojca. Po raz czwarty uczniowie zaprosili do udziału w wydarzeniu swoich rodziców i bliskich, a nawet czworonożnych przyjaciół. Energii do spaceru dostarczyły pyszne i soczyste jabłka z sadu Państwa  Domżałów. Bardzo za nie dziękujemy. Szczególną uwagę zwrócono w tym roku na konieczność poruszania się  w miejscach wyznaczonych, jakimi są chodniki. Na zakończenie wspólnie wyróżniono najbardziej odblaskowych spacerowiczów. Zostali nimi: Sandra Sporysz z VIb Oliwier Parys z IIIa i Zosia Parys z Ib, Róża Bakalarska z IVc, Emilia Dźwigoń z Vb i Julia Foryś z Ib . Brawa należą się wszystkim uczestnikom spaceru! Organizacją wydarzenia zajęły się panie: Małgorzata Chwierut i Paulina Waliczek.

Nośmy odblaski - świećmy przykładem codziennie!

Dziękujemy za pyszne jabłka!
Przy  fontannie
Najbardziej odblaskowi spacerowicze
RODOOd dnia 25 maja 2018 r. zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tzw. RODO).
Rekord dla NiepodległejŚwiętujmy razem 100-lecie odzyskania niepodległości! Akcja „Rekord dla Niepodległej”
O patriotyzmie dzisiaj...Konkurs "Czym jest dziś patriotyzm" rozstrzygnięty!