Zakończenie roku szkolnego 2010-2011

Absolwenci z dyrektor szkoły- mgr inż. Joanną Wysogląd i wychowawczynią mgr Agatą Mamicą

22 czerwca z wielką radością powitaliśmy wakacje, a ze smutkiem pożegnaliśmy absolwentów. Mury naszej szkoły opuściło w tym roku 27 uczniów- dobrych uczniów, sportowców i kolegów. Najlepszym z nich okazał się Wojciech Nitka, który otrzymał tytuł Najlepszego Absolwenta Szkół Gminnych i Najlepszego Sportowca SP Grojec.

Najlepszemu absolwentowi Gminy Oświęcim - Wojciechowi Nitce nagrodę wręcza Wójt Gminy
Wzorowi uczniowie klasy II
Wzorowi uczniowie klasy III
Wzorowi i bardzo dobrzy uczniowie klasy IV
Wzorowi uczniowie klasy Vb
Wzorowi uczniowie klasy VI
Uczniowie wyróżnieni za swoje zachowanie
Program pożegnalny klas VI
Nowy rok szkolny rozpoczęty!2 września wróciliśmy do szkoły.
Dyrektor Szkoły Podstawowej w Grojcu informuje.Od dnia 2 września 2019r. rozpocznie jazdę autobus szkolny dowożący uczniów z Łazów.
Międzynarodowy sukces uczennicy z naszej szkołyHania Płonka, uczennica naszej szkoły została nagrodzona w XVIII Międzynarodowym Konkursie Plastycznym "Darujmy światu pokój".