Zielona szkoła w Łebie

Uczniowie klas trzecich i drugiej powrócili  już z zielonej szkoły w Łebie. W trakcie pobytu mogli korzystać z wielu atrakcji. Zwiedzili Gdańsk, Gdynię i Sopot. Podczas wizyty w porcie zapoznali się z pracą rybaków oraz bosmana. Odwiedzili Park Dinozaurów w Łebie. Podziwiali  roślinność i ruchome wydmy w Słowińskim Parku Narodowym.Wspaniałą przygodą okazała się również wycieczka do zamku krzyżackiego w Malborku. Nie zapominali o nauce. Uczestniczyli w konkursach,  dyskotekach i zabawach integracyjnych. Śpiewali szanty i oczywiście mnóstwo czasu spędzali na świeżym powietrzu. Swoje wspomnienia zapisali w pamiętnikach.Wszyscy zapewniają , że było odlotowo!
Powitanie z morzem
Z zdrowym ciele- zdrowy duch!
Na plaży
Nauka na zielonej szkole była przyjemnością
W Parku Dinozaurów
W Malborku
W Gdańsku
Wizyta na żaglowcu
 Oceanarium w Gdyni
Humory dopisywały
Dziękujemy za pyszne posiłki i wspaniałą opiekę w ośrodku
Zajęcia otwarte dla rodziców uczniów klasy IIIb
Wizyta w Gminnej Bibliotece Publicznej w Grojcu."Mirabelka -kiełkująca historia 100-licy"
RODOOd dnia 25 maja 2018 r. zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tzw. RODO).
Wycieczka do Kopalni Soli "Wieliczka"