1. Strona Główna
  2. O naszej szkole
  3. Biuletyn Informacji Publicznej
  4. Dokumenty szkolne
  5. Wydarzenia
  6. Dziennik elektroniczny LIBRUS Synergia
  7. Po lekcjach
  8. Kontakt
  9. Rada Rodziców
  10. Mapa Serwisu
  11. RODO

Zważ swój tornister!

kółko teatralne klas I - III- opiekun Małgorzata Chwierut

Warto pakować do szkoły tylko rzeczy niezbędne. Zachęcali do tego aktorzy z kółka teatralnego klas I - III  wraz z  pielęgniarką szkolną  panią Joanną Majkut oraz  prowadzącą kółko panią Małgorzatą Chwierut. Uczniowie klas młodszych pod opieką nauczycieli zobaczyli przedstawienie "Lekki Tornister i Zielona Kropeczka". Wykorzystano w nim fragmenty słuchowiska  przygotowanego w ramach ogólnopolskiego programu "Lekki Tornister". Niestety tornister głównego bohatera Mikołajka był bardzo ciężki i wymagał natychmiastowego przeglądu.  Jego jedyną zaletą było to, że wyposażony był w odblaski. W prawidłowym pakowaniu pomogła piosenka pt. "Zważ swój tornister" oraz wiedza kolegów z klasy i mamy Mikołajka. Bardzo przydatna okazała się również prelekcja pani pielęgniarki na temat powstawania wad postawy i  pokaz prawidłowego dopasowania tornistra. Do wykorzystania szkolnych półek zachęcała także obecna na wydarzeniu dyrektor szkoły pani Joanna Wysogląd. 

Po przedstawieniu wszyscy uczniowie otrzymali karty do przeprowadzania wspólnie z rodzicami pomiarów wagi swoich tornistrów. Podsumowaniem badań będzie wybór Ekspertów Lekkich Tornistrów.  Bardzo dziękujemy Rodzicom i Nauczycielom za zaangażowanie i troskę o zdrowie uczniów.

Noście w tornistrach tylko rzeczy niezbędne! 

Dobór właściwego tornistra- prelekcja pani pielęgniarki
Dobór właściwego tornistra- prelekcja pani pielęgniarki
kółko teatralne klas I - III
kółko teatralne klas I - III
Aktorzy dziękują pani pielęgniarce za prelekcję i opiekę
kółko teatralne klas I - III- opiekun Małgorzata Chwierut
Wycieczka do Kopalni Soli "Wieliczka"
RODOOd dnia 25 maja 2018 r. zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tzw. RODO).
Wielka Liga CzytelnikówIV Ogólnopolski Konkurs „Wielka Liga Czytelników" objęty jest patronatem m.in. Ministra Edukacji Narodowej.
Interhead.pl