Zważ swój tornister

Pani higienistka  demonstruje prawidłowe dopasowanie tornistra

W trosce  o prawidłową postawę ciała najmłodszych uczniów naszej szkoły kontynuujemy akcję "Zważ swój tornister". Uczniowie klas pierwszych uczestniczyli w spotkaniu z higienistką szkolną. Podczas prelekcji zapoznali się z zasadami prawidłowego dopasowania tornistra oraz przyczynami powstawania wad postawy. Zważono tornistry uczniów. Możliwość pozostawiania przyborów szkolnych oraz niektórych podręczników w specjalnych półkach znacznie obniżyła ich wagę. Kółko teatralne klas I - III zaprosiło na spotkanie z profesorem Rozumkiem, który podczas audycji telewizyjnej przypominał, że :

* do szkoły nosimy tylko rzeczy potrzebne w danym dniu

* blok , pędzle, farby i teczki należy schować do szkolnej półeczki

* obuwie zastępcze zostawiamy w szatni

* pamiętamy o bezpieczeństwie - pomogą odblaski .

Wszystkim bardzo podobał się występ zespołu muzycznego, który zaprezentował przebój  " Zważ swój tornister". Tornistry będą ważone systematycznie w ciągu całego roku szkolnego, a wyniki zapisywane na gazetce ściennej.  W bieżącym roku szkolnym prowadząca akcję Małgorzata Chwierut zważy również tornistry w klasach IV- VI.

Aktorzy z kółka teatralnego klas I - III
Nasze tornistry są już dopasowane
Problemem ciężkich tornistrów zajmuję się od dawna.
Załóż różowe okulary!
Ile powinien ważyć tornister ucznia?
Czy zdarza się, że masz zbyt ciężki tornister?
Podczas ważenia tornistrów
Wolontariuszki na medal!Kilkanaście wolontariuszek z klas V,VI i VIII naszej szkoły wzięło udział w jubileuszowym Piątym Charytatywnym Meczu Hokejowym.
RODOOd dnia 25 maja 2018 r. zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tzw. RODO).
Konkurs "Aniołek Bożonarodzeniowy 2018"Aniołek Bożonarodzeniowy w kompozycji przestrzennej lub płaskiej