Na sportowo- odblaskowo w 4c

W poniedziałek  01.10 w ramach akcji „Odblaskowa Szkoła” w klasie 4c odbył się „Odblaskowy Wf”. Dziewczynki w tym dniu ćwiczyły w jaskrawych koszulkach a  swoim kolegom podarowały z okazji ich ¶więta odblaskowe piłki, z którymi chłopcy bardzo aktywnie ćwiczyli. Celem takich zajęć było propagowanie w¶ród dzieci noszenia elementów odblaskowych podczas poruszania się po drodze oraz w trakcie wycieczki szkolnej. Po aktywnych zajęciach odbyła się również pogadanka na temat bezpiecznego zachowania podczas wyjazdów klasowych oraz znacznym wpływie odblasków na nasze bezpieczeństwo.

Międzynarodowy Dzień Języka Ojczystego
Wielka Liga CzytelnikówEtap szkolny IV Ogólnopolskiego Konkursu „Wielka Liga Czytelników" zakończył się testem kwalifikacyjnym do etapu powiatowego.
Turniej warcabowy