Pożegnanie lata

Było wesoło
Ostatni dzień lata uczniowie klasy IIIb spędzili na wycieczce. Podziwiali uroki górskiego krajobrazu. Pogoda dopisała, więc udało się upiec na ogniu kiełbaski. Następnie w cieple Chlebowej Chaty wzięli udział w warsztatach edukacyjnych, ściśle związanych z realizacją treści programowych. Rozpoznawali podstawowe zboża i mieli okazję zobaczyć maszyny wykorzystywane przy uprawie i obróbce ziarna. Najwięcej radości sprawiły wszystkim samodzielne przygotowanie i wypiek podpłomyków oraz degustacja. Z zainteresowaniem słuchali również ciekawostek z życia pszczół. Wcześniejsza wizyta w grojeckiej pasiece pozwoliła na wykazanie się wiedzą. Oczywiście nie zabrakło zabaw na świeżym powietrzu i gry w piłkę nożną.
W pieczeniu kiełbasek pomógł pan Piotr Kwaczała- tata Ady
 Nad rzeką
Przygotowanie podpłomyków
Dziewczyny na traktorach
Uczymy się robić masło
Upiekły się nasze podpłomyki
RAZEM NA ŚWIĘTA!
O patriotyzmie dzisiaj...Konkurs "Czym jest dziś patriotyzm" rozstrzygnięty!
Wolontariuszki na medal!Kilkanaście wolontariuszek z klas V,VI i VIII naszej szkoły wzięło udział w jubileuszowym Piątym Charytatywnym Meczu Hokejowym.