Podsumowanie akcji "Pomóżmy zwierzętom leśnym przetrwać zimę"

Czas na podsumowanie szkolnej akcji " Pomóżmy zwierzętom leśnym przetrwać zimę". W tym roku  zebraliśmy 971 kg kasztanów i żołędzi.Uczniowie kółka teatralnego klas I- III zaprezentowali przedstawienie, po którym prowadząca akcję pani Dorota Dudek wręczyła nagrody dla najaktywniejszych uczniów.

Oto wyniki:

KLASY I - III: 699kg.

I miejsce: Kamil Malec ( 190kg)

II miejsce : Klaudia Krulikowska (133kg)

III miejsce :Mateusz Kutek (92kg)

WYRÓŻNIENIA:

Jakub Soltysik( 66kg), Krystian Kulpa ( 36kg), Dominik Dusik ( 34kg), Milena Cudzich (24kg), Kacper Żmuda( 14kg), Szymon Kamiński ( 11kg), Michalina Klęczar( 10kg)

Klasy IV- VI : 272kg

I miejsce : Michał Kobielski ( 155kg)

II miejsce: Patryk Wiktoruk ( 66kg)

III miejsce: Wojciech Pietraszewski ( 16kg)

Zaproszenie ofertowe na dowóz uczniów do szkoły w roku szkolnym 2019/2020Zaproszenie ofertowe