II miejsce w Międzygminnym Konkursie "Złote usta"

Reprezentantka naszej szkoły, uczennica klasy VIb - Weronika Klęczar zajęła II miejsce w Międzygminnym Konkursie Pięknego Czytania "Złote usta". Motywem przewodnim tegorocznej rywalizacji była twórczość Marcina Pałasza - wrocławskiego pisarza - autora poczytnych książek dla dzieci. Konkurs odbył się w Gminnym Centrum Kultury w Polance Wielkiej. Nie zabrakło autora, który zasiadł w jury. Ponad 20 uczestników konkursu prezentowało fragmenty zabawnej powieści "Heca nie z tej ziemi", a poźniej uczestniczyło w spotkaniu z pisarzem.

Akcja „My ‘89”Zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy pamiętają ten ważny dla Polski rok przemian.
Dyrektor Szkoły Podstawowej w Grojcu informuje.Od dnia 2 września 2019 r. rozpocznie jazdę autobus szkolny dowożący uczniów ze Stawów Grojeckich, ul. Czajki, Tarniówki.
Dyrektor Szkoły Podstawowej w Grojcu informuje.Od dnia 2 września 2019r. rozpocznie jazdę autobus szkolny dowożący uczniów z Łazów.