II miejsce w Międzygminnym Konkursie "Złote usta"

Reprezentantka naszej szkoły, uczennica klasy VIb - Weronika Klęczar zajęła II miejsce w Międzygminnym Konkursie Pięknego Czytania "Złote usta". Motywem przewodnim tegorocznej rywalizacji była twórczość Marcina Pałasza - wrocławskiego pisarza - autora poczytnych książek dla dzieci. Konkurs odbył się w Gminnym Centrum Kultury w Polance Wielkiej. Nie zabrakło autora, który zasiadł w jury. Ponad 20 uczestników konkursu prezentowało fragmenty zabawnej powieści "Heca nie z tej ziemi", a poźniej uczestniczyło w spotkaniu z pisarzem.

Hokeista Dariusz Wanat dzielił się swoją pasją z uczniami
NOWY SYSTEM EDUKACJI, KSZTAŁCENIE W LICEACH, TECHNIKACH I SZKOŁACH BRANŻOWYCH, JAK BĘDZIE WYGLĄDAĆ REKRUTACJA DO SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH ORAZ PONADGIMNAZJALNYCH NA ROK 2019/2020?, KRYTERIA REKRUTACJI
Sportowy dzień wiosny