II miejsce w Międzygminnym Konkursie "Złote usta"

Reprezentantka naszej szkoły, uczennica klasy VIb - Weronika Klęczar zajęła II miejsce w Międzygminnym Konkursie Pięknego Czytania "Złote usta". Motywem przewodnim tegorocznej rywalizacji była twórczość Marcina Pałasza - wrocławskiego pisarza - autora poczytnych książek dla dzieci. Konkurs odbył się w Gminnym Centrum Kultury w Polance Wielkiej. Nie zabrakło autora, który zasiadł w jury. Ponad 20 uczestników konkursu prezentowało fragmenty zabawnej powieści "Heca nie z tej ziemi", a poźniej uczestniczyło w spotkaniu z pisarzem.

Konkurs "Aniołek Bożonarodzeniowy 2018"Aniołek Bożonarodzeniowy w kompozycji przestrzennej lub płaskiej
Wycieczka do Kopalni Soli "Wieliczka"
Wizyta w Gminnej Bibliotece Publicznej w Grojcu."Mirabelka -kiełkująca historia 100-licy"