"Asy z trzeciej klasy"

Już po raz 14 odbyły się międzyszkolne eliminacje do Powiatowego Konkursu "Asy z trzeciej klasy". Uczestniczyło w nich 18 uczniów z naszej gminy, którzy zmagali się z różnymi zadaniami.

Finalistami etapu międzyszkolnego zostali Mateusz Mika - SP Grojec i Zuzuanna Bratek  - SP Poręba Wielka, którzy będą nas reprezentować 4 kwietnia w ostatnim etapie konkursu.

Gratulujemy i życzymy powodzenia

RAZEM NA ŚWIĘTA!
RODOOd dnia 25 maja 2018 r. zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tzw. RODO).
Wielka Liga CzytelnikówIV Ogólnopolski Konkurs „Wielka Liga Czytelników" objęty jest patronatem m.in. Ministra Edukacji Narodowej.