Poduszka dla Maluszka

Po raz pierwszy  nasza szkoła włącza się do akcji "Poduszka dla Maluszka".

Przez najbliższy miesiąc będziemy przyjmować kolorowe i nowe poduszki – przytulanki .

Będzie również możliwość wrzucenia dowolnych datków do specjalnej puszki (podczas zebrania z rodzicami w dniu 4 listopada 2014r. oraz w dowolnym dniu w bibliotece szkolnej). Zebrane  środki pieniężne będą przeznaczone na zakup niespodzianek dla chorych dzieci.

Liczymy na Państwa życzliwość i dobroć serca dla MALUSZKÓW ze Szpitala Powiatowego w Oświęcimiu i kliniki Śląskiego Centrum Chorób Serca w Zabrzu.

Kolorowe poduszki – przytulanki można przynosić do biblioteki szkolnej do dnia 21.11.2014r

Organizatorzy akcji  na terenie szkoły z góry dziękują za zrozumienie:

Dorota Dudek

Marzena Dudek

Samorząd szkolny I-III

Więcej informacji poduszka.org

Dyrektor Szkoły Podstawowej w Grojcu informuje.Od dnia 2 września 2019r. rozpocznie jazdę autobus szkolny dowożący uczniów z Łazów.
Nowy rok szkolny rozpoczęty!2 września wróciliśmy do szkoły.
My '8913 września odbyło się spotkanie w ramach akcji MY'89